رهم تولز
FA | EN
صفحه اصلی
درباره ما
ابزار آلات تراشکاری
ابزار آلات براده برداری
ابزار منبت کاری
ابزار تراش cnc
ابزار ساب و برش
ابزار دستی
تماس
Language: En | Fa

ابزار ساب و برش

ابزار ساب و برش

سنگ ساب

سنگ ساب

سنگ ساب
سنگ ساب دستی: (کفسابی دستی )
از کاربرد های بسیار زیاد و متعدد کفسابی در مواردی است که سنگ سابی با دستگاه های متداول و معمول کفساب امکان پذیر نمی باشد

واضح است وقتی امکان حرکت دستگاه سنگ ساب به علت بزرگ بودن دستگاه و صفحه زیرین آن وجود ندارد نیاز به ابزار و لوازم دیگری از جمله سنگ ساب دستی وجود دارد تا کف و یا سطح دیگر سابیده شده و هدف مورد نظر بر روی سطح سنگی و یا بتنی خاص محقق گردد.

سنگ ساب دستی در کاربرد کفسابی پله
از مکان هایی که می توان با سنگ ساب دستی یا کفسابی با فرز دستی عمل ساب را روی آن اجرا کرد پله می باشد.

پله ها راه های ارتباطی بین قسمت های مختلف ساختمان بوده و بر اثر تردد زیاد و گذشت زمان ممکن است از کیفیت اولیه آن کاسته شده و یا مات شود و نیز ممکن است بر اثر استفاده نا به از مواد شامل اسید به سطح پله آسیب وارد شده و نیاز به کفسابی پله و استفاده از سنگ ساب دستی و کف ساب دستی ایجاد شود که در این موارد با فرزهای دستی و با ابزارهایی که به سر فرز نصب می شود عمل ساب پله انجام شود .

ساب قسمت هایی که با دستگاه کف ساب ساب نمیخورد
برای مثال قسمت های کنج و نزدیک های دیوار که امکان حرکت و سابیدن توسط دستگاه وجود ندارد را با سمباده های مخصوص و یا ابزار های دیگر و در برخی موارد – سنگ ساب دستی بتوا ن ساب زد.

ساب زدن دیوار بتنی و یا سنگی
دیوار های بتنی و یا سنگی را نیز در خیلی از موارد می توان با سنگ ساب دستی و فرز مخصوص ساب زد تا اهادافی چون صاف و صیقلی و براق شدن سنگ و بتن دیوار و یا براق شدن سنگ دیوار محقق شود .

  فرز چوب ساب

  فرز چوب ساب

  فرز چوب ساب فرز چوب ساب
  قیم فرز چوب ساب

   فرز ریز چوب ساب

   فرز ریز چوب ساب

   فرز ریز چوب ساب